با شرکای رایحه درمانی آرام باشید زیبایی در یک عطر فروشی

[ad_1]

همکاران آروماتراپی استاد – همانطور که حدس می زنید – رایحه درمانی هستند ، با استفاده از قدرت روغنهای اساسی برای بهبود رفاه ما از طریق حس بویایی.

اصطلاح رایحه درمانی برای اولین بار توسط عطر ساز و شیمی دان فرانسوی Rene-Maurice Gatefose در سال 1937 مطرح شد ، اما این روش از هزاران سال پیش در فرهنگ های باستان استفاده می شده است. سپس از عصاره های گیاهی معطر (روغنهای اساسی) برای معالجه ، تسکین ، آرامش و تسکین استرس استفاده می شود ، به همین دلیل روغنهای اساسی برای عطر و زیبایی بسیار مهم هستند.

از آنجا که این ماه ماه آگاهی از استرس است ، ما می خواستیم همکاران آروماتراپی و ماهیت دگرگون کننده محصولات آنها را روشن کنیم. رایحه درمانی ممکن است چیزی باشد که معمولاً منحصر به آبگرم محسوب می شود ، اما این مارک به شما امکان می دهد مزایای یکسانی را در خانه احساس کنید.

مeraسسان Geraldine Howard و Sue Beachy مجذوب دستیابی به موفقیت در آروماتراپی شده بودند و در سال 1985 این شرکت را به عنوان راهی برای گفتن این موضوع به مردم تاسیس کردند. 36 سال سریع جلو بروید و ترکیبات اصلی آنها هنوز در حال یافتن مخاطبان جدید برای کمک هستند. اگر تازه وارد دنیای رایحه درمانی و روغنهای اساسی هستید ، نگران نباشید. Aromatherapy Associated محصولات موجود در زندگی روزمره شما را ارائه می دهد و چندین محدوده هدف وجود دارد که به شما کمک می کند محصولات مناسب را برای نیازهای خاص خود انتخاب کنید. آروم باش؟ احیای؟ استرس زدایی؟ آنها شما را می پوشانند.

ما در مورد روغنهای بدن ، روغنهای حمام ، روغن های دوش ، کرم های بدن ، ماسک های صورت ، ادوپرفیوم صحبت می کنیم – Aromatherapy Associated از ریشه فروتنانه خود گسترش یافته است تا اهمیت و قابلیت های روغن های اساسی را در مراقبت از پوست ، مراقبت از بدن و بدن نشان دهد. عطر میانبر: آنها بی پایان هستند!

با تمرکز در این ماه بر کاهش استرس در ذهن و بدن ، ما محدوده استرس و استراحت عمیق را آزمایش کرده ایم تا ببینیم چگونه ترکیبات روغنهای اساسی علاوه بر مزایای جسمی ، باعث بهبود رفاه می شوند.

[ad_2]

Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *