بانوی میلیون افسانه | پاکو ربان

[ad_1]

خانمهای پاکو ربان وقت مهمانی است! Paco Rabanne Lady Million Fabulous با نام تجاری جدید وارد بازار شده است تا چیزهایی را حتی بیش از نسخه اصلی مورد جعل قرار دهد ، که کاملاً برای شروع لذت دوباره تنظیم شده است.

با پیامزندگی عالی است – زمان درخشش!‘، عطر زنانه جدید Paco Rabanne نمی توانست بهتر شود. همانطور که قبلا گفتیم ، عطرهای سال 2021 ، مجسم کننده آزادی ، سرگرمی و زنانگی نامحدود ، در حال حاضر بر مناظر مسلط هستند ، بنابراین ما هیجان زده می شویم که ببینیم مورد علاقه ای مانند بانوی میلیون به طور کامل با مهمانی همراه می شود. شگفت آور بازنگری در مورد بانوی میلیون افسانه.

عطر جدید گلی شرقی Paco Rabanne با یک گل آلی سفید تعریف شده است ، اما این نت های تازه و معصوم با پایه بسیار اغوا کننده ماس ، لوبیای Tonka و وانیل همیشه اعتیاد آور برخورد می کنند. این پایه قدرتمند گرمای نفسانی طولانی مدت ایجاد می کند که باعث می شود در دفعه بعدی برخورد با کف رقص ، درخشش تمام شب را بدست آورید.

Paco Rabanne Lady Million Fabulous را از فروشگاه عطر خریداری کنید

یادداشت های برتر: فلفل صورتی و نارنگی ، شما را با نشاط تازه جذب می کنند ، و سر خود را به مسیر رنگارنگ منتهی به اتاق VIP تبدیل می کنند. Lady Million Fabulous قلب خود را بر روی آستین خود می پوشد ، با یک دسته گل آفتابی و گل آفتابی از گل یاس ، یلانگ-یلانگ و توبروز ، که توسط نت های آفتابی پرورش یافته ، چنان گرم است که اگر چشم های خود را ببندید ، نسیم شب هوای مدیترانه را احساس خواهید کرد.

حتی بطری الماس لیدی میلیون لباس شب را پوشیده است ، و با درخشش سیاه و سفید براق است تا به همه بفهماند که مضمون زندگی قابل پیش بینی است عالی ، عالی ، شگفت آور.

یادداشت های برتر: نارنگی ، فلفل صورتی
یادداشت های قلب: یاس ، نت های آفتابی ، یلانگ-یلانگ ، توبروز
یادداشت های کلیدی: خزه ، لوبیای تونکا ، وانیل

اسپری پاکو Rabanne Lady Million Fabulous 30ml را از فروشگاه عطر خریداری کنید

عطر جدید Lady Million Fabulous در سه اندازه و متناسب با هر اندازه کلاچ یا کیف دستی که امشب بر تن دارید در دسترس است. اسپری 30 میلی لیتر (51.00 پوند) ، اسپری 50 میلی لیتری (68.50 پوند) و اسپری 80 میلی لیتری (87.00 پوند) می تواند با اندازه اصلی لیدی میلیون مطابقت داشته باشد ، اما آنچه که ارائه می دهد با اسراف تکمیل می شود ، ناخوشایند.

اکنون Paco Rabanne Lady Million Fabulous را از فروشگاه عطر خریداری کنید.

[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *