اوه ک ماسک برگ و Sugu Beauty 40٪ تخفیف


آیا شما یک ساقه برای ماسک برگ هستید؟ وسواس با OH K! ماسک برگ ، دقیق تر؟ این هفته خوش شانس شماست زیرا 40٪ تخفیف در OH K انتخابی داریم! زیبایی ، فقط برای شما

پس از هفته ها غذا خوردن در فضای باز (که به عنوان طوفان های بارانی معمول انگلیس نیز شناخته می شود) ، ما باید پوست خود را آبرسانی کنیم و بیش از هر زمان دیگر بدن را مرطوب نگه داریم. ما نمی توانیم بدون درخشش سالم به جلسات شبانه در خانه برویم و این مکان ، ON K است! ماسکهای برگ برای نجات روز می آیند.

برای ترمیم و محافظت از پوست خود ، چون زندگی اجتماعی ما دوباره مشغول است ، آن را به شما می دهیم 40٪ تخفیف در OH K انتخاب شده! زیبایی با ماسک های کاغذی پرفروش و همچنین پاک کننده ها و سرم هایی که حتی ممکن است از آنها اطلاع نداشته باشید. از ماسک فوق العاده آبرسان برگ برگ بامبو گرفته تا ماسک لب هولوگرافی مورد علاقه ما Chok Chok با اسید هیالورونیک و روغن مرکبات ، تقریباً نیمی از قیمت می توانید در کالاهای اصلی آنها ذخیره کنید.

اوه ک | ماسک برگ هولوگرافی Chok Chok | 8.00 پوند اکنون 4.80 پوند
اوه ک | ماسک ورقه ای ضد جت لاگ | 5.00 پوند اکنون 3.00 پوند

علاوه بر ماسک برگ افسانه ای آن ، و OH K! سرم جامد متعادل کننده روغن SOS با درخت چای و فندق و حیرت آور ژل پاک کننده چوک چوک در حال حاضر تنها به 6.00 پوند رسیده است. صحبت در مورد دزدی! راستش ، اگر فکر می کنید OH K! ماسک برگ محافظ پوست بود ، شما باید به این دو محصول نگاه کنید. آنها پوست شما را متحول می کنند.

همچنیناگر می خواهید ماسک برگ دیگری را برای مقایسه امتحان کنید ، ما این کار را انجام داده ایم 40٪ تخفیف در Sugu Beauty انتخاب شده. ماسک های برگ مارک مراقبت از پوست کره جنوبی مغذی و ابتکاری هستند ، زیرا ماسک ورقه سفید Sugu Egg با ترکیبات غنی از پروتئین ، بافت صاف و ابریشمی پوست شما را بازیابی می کند.

به یاد داشته باشید که ما در حال حاضر داریم 25٪ تخفیف برای کلیه محصولات FOREO و 35٪ تخفیف برای محصولات نامرئی انتخاب شده اکنون در زیبایی در فروشگاه عطر است. باید ماه معاملات باشد! در حین انجام کار ، آنها را با ماسک برگ خیس کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *