امروز بیاموزید -> فردا “شما” بهتر باشید – وبلاگ در آلمان


شما چه هستید و می خواهید چگونه باشید ????????

تقریباً یک سال است که با بیماری همه گیر COVID دست و پنجه نرم می کنیم. از یک طرف ، زندگی در این مدت برای همه آسان نبود ، برعکس ، از سوی دیگر ، همه ما در این مدت درسهای زیادی از زندگی خود آموختیم. همانطور که همیشه گفته می شود ، معمولاً همه ما به جای اینکه از شخص دیگری مشاوره بگیریم ، به داستان ها و تجربیات دیگران گوش کنیم ، و غیره بیشتر اوقات از اشتباهات خود و تجربیات خود یاد می گیریم.

به تازگی ، من فقط نشسته ام و به درسهایی که آموخته ام فکر کردم ، مخصوصاً در طی این بیماری همه گیر. مایلم چند مورد از آنها را از طریق این وبلاگ به اشتراک بگذارم. گذشته از این ، اینها درسهای منحصر به فرد و دشواری نیستند که من آموخته ام ، اما اینها بسیار ساده هستند ، اما ما به دلایل زیادی اغلب در زندگی روزمره از دست می دهیم.

  1. اولین نکته بسیار مهمی که فهمیدم این بود “سرمایه گذاری در خود”

منظور من در واقع این است: برای خودتان وقت بگذارید ، ممکن است بتوانید روی برخی از ایده ها که همیشه مجذوب آنها هستید کار کنید. برای من ، خصوصاً در چند ماه گذشته در مقایسه با همه سالهای گذشته ، چیزهای زیادی درباره علایقم آموختم. هر کس جنبه منحصر به فرد و خلاقانه خود را دارد که باید واقعاً روی آن کار کند ، که علاوه بر خوشبختی برای او به ارمغان می آورد بلکه به عنوان یک فرد به عنوان یک اعتماد به نفس رشد می کند ، می تواند به عنوان یک فرد ارتباط برقرارتر یا یک شخص قابل دسترسی یا یک سخنران یا شنونده خوب و غیره باشد نامیده می شود بنابراین ، “خوب خوب!” !!!! واقعاً تلاش و زحمت زیادی لازم نیست اما نتایج غیر قابل تصور است.

  1. و یک درس بسیار مهم که تقریباً همه فهمیدند این خواهد بود: “قابل تغییر است.”

هیچ چیزی مانند آنچه در حال حاضر می بینید ثابت نخواهد ماند. بنابراین ، همیشه آماده باشید تا خود را با توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد تغییر دهید. این تغییرات جنبه های مختلفی را در بر می گیرد ، می تواند مکان ها / کشورها ، فرهنگ ها ، شغل ها ، روش های مختلف تحصیل ، افراد اطراف شما ، آخرین فن آوری های حاکم بر جهان یا آنچه که بوده است باشد. به طور کامل در طی این همه گیری. اگرچه سازگاری سریع با این سبک کار تغییر یافته برای همه آسان نبود ، اما تلاش و وقت اولیه امروز این امکان را فراهم کرد. اگر شما علاقه دارید خود را با تغییر وفق دهید ، من تقریباً مطمئن هستم که شما به وضوح مثل امروز فرد بهتری خواهید بود !!!

اینها 2 چیز اساسی بسیاری است که من متوجه شدم ، و این باعث می شود “من” بهتری نسبت به قبل داشته باشم !!

درباره آنچه در ماههای گذشته آموخته اید یا کار کرده اید ، اظهار نظر کنید ، که باعث شده امروز “شما” بهتر از گذشته باشید !!!!

برچسب ها: پست وبلاگ انگلیسی ، زندگی روزمره ، اوقات فراغت ، جامعه و فرهنگ ، زندگی دانشجوییSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *