ادو تویلت جیوانچی غیر قابل مقاومت


گل های مخصوص بهار؟ همیشه. ادو تویلت کاملاً جدید Givenchy Irresistible برای بهار وارد شده و گل رز مقاومت ناپذیر چیزی الهی نیست.

وقتی جیوانچی سال گذشته ادو پرفیوم Irresistible را آزاد کرد ، سرم از پا افتاد و حالا آنها این کار را دوباره انجام داده اند. ادو تویلت Givenchy Irresistible همان انرژی زنانه را با انرژی رهایی و اغوای خالص تابانده و زن بی خیال مدرن را در زمان مناسب تابستان زندگی اش محصور می کند.

رایحه گل – چوبی – مشکی بیش از یک پیچ و تاب نسبت به EDP دارد. گل رز درخشان با جفتی استثنایی از اوریس و توت سیاه شاداب می شود ، که باعث می شود عطر با لمس میوه ای مست کننده ، سبک و هوا شود. ظرافت ترین درختان مشک پایه و اساس شکوفه گل رز را ایجاد می کنند ، زیرا نت های برتر این شرکت از شرکت Givenchy Irresistible – چوب سرو ویرجینیا و مشک سفید ادامه دارد.

خرید ادو تویلت جدید Givenchy Irresistible در فروشگاه عطر

از نظر نام و طبیعت مقاومت ناپذیر است ، ادو تویلت جدید جیوانچی برای تشویق خودانگیختگی پس از یک سال رکود طراحی شده است. به نظر می رسد آزادی موضوع عطرهای جدیدی است که در بهار و تابستان امسال ظاهر می شوند ، بنابراین ورود Givenchy Irresistible EDT احساس خوبی دارد. عطر زنده با انفجار جدید سعادت بی نظیر خود ، اثر خود را نشان می دهد.

یادداشت های برتر: توت سیاه ، چای سفید
یادداشت های قلب: Rose Essential LMR ، اوریس
یادداشت های کلیدی: سرو ویرجینیا ، مشک

Givenchy Irresistible EDT در سه اندازه مختلف – 35 میلی لیتر ، 50 میلی لیتر و 80 میلی لیتر در دسترس است. بطری صورتی زشت ، رنگ صورتی لطیف عطر را نشان می دهد و کاملاً عطر و بوی سرسبز داخل آن را تجسم می بخشد. اسپری 35 میلی لیتری 43.50 پوند ، اسپری 50 میلی لیتری 61.50 پوند و اسپری 80 میلی لیتری 75.00 پوند است.

اگر قبل از اینکه مدتی با آن زندگی کنید ، در خرید عطر کاملاً جدید تردید دارید ، به یاد داشته باشید که می توانید هر ماه عطر جدیدی را با ما امتحان کنید دادخواست اشتراک عطر از بین بیش از 500 عطر خوش فروش انتخاب کنید و ما هر 30 روز فقط با 12 پوند ماهانه یک نبولایزر 8 میلی لیتری جدید به طور مستقیم به درب منزل شما می فرستیم. مثل Netflix است اما بهتر! ما قول می دهیم تعصب نداریم …

یا امروز هنگام پرداخت اینترنتی با Zip در فروشگاه عطر ، هزینه کمتری پرداخت کنید و قیمت خرید خود را تقسیم کنید. گزینه ها بی پایان هستند!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *