آیا انگلیس مهارتهای زبانی برای موفقیت دارد؟

[ad_1]

از آنجایی که دولت انگلیس سرانجام سرعت خود را آغاز کرده و به بقیه اروپا پیوست ، با این شرط که همه دانش آموزان دبیرستان باید زبان خود را تا EBacc / GCSE برسانند ، اکنون زمان آن است که ببینیم چگونه ما به عنوان بریتانیا با همکاران اروپایی خود اندازه گیری می کنیم وقتی صحبت از مهارت های زبانی می شود و اگر مهارت های زبانی را برای موفقیت در بازار صادرات داریم.

واقعیت این است: بیش از 63٪ از مردم اروپا به زبان دوم صحبت می کنند و 25٪ می توانند به سه زبان صحبت کنند. نیروی کار اروپایی در هنگام تأمین مهارتهای زبانی مورد نیاز برای موفقیت در بازارهای بین المللی انعطاف پذیر و مایل به یادگیری است. برعکس ، در انگلستان ، کمتر از 20٪ از بزرگسالان می گویند که آنها به یک زبان خارجی خوب یا روان صحبت می کنند. علاوه بر این ، انگلیسی ها اغلب متهم به مغرور بودن در یادگیری زبان می شوند و ترجیح می دهند به گفته قدیمی که “همه انگلیسی صحبت می کنند” پایبند بمانند.

طبق آخرین تحقیقات ، “کمبود نگران کننده” افرادی که می توانند به یک زبان خارجی صحبت کنند ، شکوفایی اقتصادی و موقعیت جهانی انگلیس در آینده تهدید می شود. از آنجا که در لیست مهارتهای مطلوب متقاضیان کار ، زبانها پس از فناوری اطلاعات دوم هستند ، تقریباً نیمی از استخدام کنندگان می گویند که صحبت کردن به زبان دوم در سطح خوب یا مسلط ، عامل X را در هنگام درخواست شغل به داوطلب می دهد. علاوه بر این ، به نظر می رسد که تعداد فزاینده ای از مدارس کسب و کار این نظر را دارند که درجه تسلط به حداقل یک زبان اصلی دیگر برای نسل بعدی رهبران شرکت ها ضروری است: «در یک فضای کسب و کار جهانی ، آنها همچنین مهارت هایی هستند که می توانند تمایز قائل شوند بین عملکرد خوب و واقعا عالی “

دولت نه تنها در 16 سالگی به یادگیری زبان نیاز دارد ، بلکه SME ها را نیز به منظور رونق کار خود از طریق تجارت خارجی به بازارهای بین المللی تشویق می کند. به عنوان نمونه می توان به کمپین “صادرات عالی است” اشاره کرد که هم اکنون در همه تلویزیون های ما پخش می شود و برنامه آن همزمان با هفته صادرات انگلیس است. با این حال ، صادرات سال گذشته در واقع 6 میلیارد پوند نسبت به سال 2013 کاهش یافته است ، یکی از این مشکلات “مهارت های زبانی ضعیف انگلیسی ها است ، که ارتباط برقرار کردن مشاغل با مشتریانی را که امیدوارند بفروشند دشوار می کند”. ما فقط می توانیم تعجب کنیم که آیا این شرکت ها واقعاً کارکنان و منابع کافی با توانایی زبانی برای ترجمه وب سایت ها ، قراردادها و مناقصه ها و ارائه خدمات و ارتباطات به مشتری به چندین زبان برای مطابقت با آنهایی که به راحتی توسط دوستان ما در اروپا ارائه می شود ، دارند.

اگر می خواهید در بازی جلو بروید ، هرگز دیر نیست – با ثبت نام خود و کارمندان خود در یک دوره عصر زبان با Cactus Language www.languagecoursesuk.co.uk شروع کنید. وب سایت جدید و سیستم جدید رزرواسیون ساده ما را بررسی کنید.

[ad_2]

Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *