آریانا گراند متاهل است؟ در یک مسابقه عطر برنده شوید


من به همه Arianators زنگ می زنم! میتوانی من باور دارم ملکه ما آریانا گرانده آخر هفته با شوهرش ازدواج کرد؟ وقت آن است که با یک مسابقه خاص جشن بگیریم!

وقتی شب گذشته کلمات “آریانا گراند با دالتون گومز ازدواج کرد” آرواره هایمان به زمین افتاد. در حالی که ما منتظر دیدن لباس و انگشتر هستیم ، گزارش ها دلیل کافی برای جشن گرفتن است. ما می دانیم که چتر Ariana Grande را که با عطرهای او توزیع کردیم ، چقدر دوست داشتید ، زیرا آنها را فروختید ، بنابراین آنها را پس دادیم (!) و آنها را به یک برنده بسیار خوش شانس توزیع کردیم!

از قطرات باران تا باران بر من ، هر آریستان می داند که تغییرات آب و هوا را چقدر دوست دارد ، به همین دلیل ما از دیدن وجود چتر آریانا گراند تعجب نکردیم. همچنین جای تعجب نیست که بسیاری از شما آن را خیلی دوست داشته باشید!

چتر سرریز به همان اندازه عالی است که سایه های رنگین کمانی درخشان و دسته صورتی پاستلی را به همراه دارد. ما این احساس را داشتیم که همه فروخته می شوند ، بنابراین آنها به مسابقه آخر که میزبان یک مسابقه ویژه برای یک برنده خوش شانس منحصرا در TikTok برگزار می شود ، می چسبند … و چتر با سه عطر خود همراه خواهد شد.

آریانا گراند ممنون اسپری بعدی 50ml eau de parfum 32.50 پوند
آریانا گراند اسپری Cloud Eau De Parfum 50ml 32.50 پوند

ما بطری های اسپری 50 میلی لیتری را می دهیم ابر، REM و ممنون بعدی، سه عطر آری ، به همراه چتر. می پرسید چگونه می توانید از پس همه اینها برآیید؟ نمی شد راحت تر! در واقع ، همه چیز فقط در سه مرحله ساده می تواند مال شما باشد …

به TikTok ما بروید و …

  1. دنبال می کنم thefragranceshopuk
  2. مانند این پست
  3. آداب معاشرت دوست در نظرات

این مسابقه از چهارشنبه 19 مه تا زمان اجرا خواهد بود چهارشنبه ، 26 مه ساعت 5 عصر (به وقت انگلیس). سپس برنده خوش شانس از طریق DM TikTok متصل می شود تا تحویل ویژه خود را ترتیب دهد!

تو این را می خواهی؟ فهمیدی! اکنون وارد سیستم شوید – موفق باشید!

شرایط و ضوابط

18.1 شرکت کنندگان باید بیش از 13 سال داشته باشند.

18.2 شرکت کنندگان باید در انگلستان زندگی کنند.

18.3 شرکت کنندگان کاملاً می فهمند که استفاده از جایزه فقط برای آنها است.

18.4 جایزه غیرقابل انتقال است.

18.5 برای هر نفر برای هر ورودی محدودیت وجود دارد. مگر خلافش گفته شود.

18.6 برنده (ها) به طور تصادفی طی 7 روز از تاریخ نهایی قرعه کشی می شوند. برندگان در پلتفرم مربوطه که در آن برنده شده اند ، اعلام می شوند.

18.7 برنده باید ظرف 14 روز پس از اعلام از طریق پیام مستقیم بر روی سکویی که در این مسابقه برنده شده اند ، جوایز خود را دریافت کنند. اگر این کار را انجام ندهند ، ما حق داریم جایزه را به یک برنده جایگزین پیشنهاد دهیم.

18.8 به دلیل Covid-19 ، اهدای جوایز برای هر مسابقه ای که از طریق کانال های اجتماعی برگزار می شود ممکن است طولانی تر باشد.

18.9 اگر برنده (ها) راضی به رعایت شرایط فوق نباشند ، جایزه خود را از دست می دهند و بنابراین فروشگاه عطر یک برنده جدید را انتخاب می کند که شرایط فوق را داشته باشد. 18.10 اگر وارد رقابت ما شوید ، داده های شما را مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی ما پردازش می کنیم. در اینجا می توانید پیوندی به این خط مشی پیدا کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *